avon-kosmetyki

Avon to globalna firma kosmetyczna, która produkuje i dystrybuuje produkty dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Jest obecna na rynku od ponad stu lat, a jej historia sięga 1886 roku. Początkowo skupiała się tylko na sprzedaży bezpośredniej. Dziś Avon oferuje swoje produkty także poprzez sprzedaż bezpośrednią, jednak konsultantki mają dużo więcej możliwości na rozprowadzanie produktów.

Jak zostać konsultantką Avon?

Jeżeli interesujesz się kosmetykami, to zajęcie konsultantki będzie dla Ciebie idealne. Rejestracja Avon zajmie Ci tylko chwilę, a zniżkami i wszelkimi profitami możesz cieszyć się już od pierwszego dnia bycia w Avon. Nie są wymagane żadne umowy, nie masz żadnych obowiązków, a sama rejestracja avon nie jest wiążąca. Możesz zrezygnować z takiej pracy w każdej chwili bez żadnych konsekwencji.

Czy muszę sprzedawać kosmetyki?

Nie. Nie musisz nic sprzedawać. Rejestracja Avon nie zobowiązuje Cię do jakichkolwiek działań. Jeśli nie chcesz nie musisz kupować. Jeśli chcesz zarabiać, to kupujesz taniej, a sprzedajesz w cenie katalogowej. Jeśli chcesz zamawiać tylko dla swojej rodziny i siebie to także możesz. Tylko od Ciebie zależy co będziesz w tym kierunku robić. Konto samo wygaśnie jeśli przez rok nie złożysz żadnego zamówienia.

Oferta Avon

Rejestracja Avon daje Ci dostęp do mnóstwa ofert i promocji. Kosmetyki to produkt, z którego może korzystać każdy. Nie ogranicza się tylko do kobiet. Mężczyźni też mogą używać ich do pielęgnacji skóry, włosów i paznokci. Głównym celem kosmetyków jest podkreślenie urody osoby, która ich używa. Pomagają nadać twarzy nieskazitelny, lśniący i atrakcyjny wygląd. Dlatego Avon oferuje całkiem pokaźną kolekcję perfum damskich i męskich oraz kosmetyków pielęgnacyjnych. Każdy katalog przepełniony jest propozycjami dla Pań i Panów w każdym wieku.

Czy warto być w Avon?

Warto! Sama rejestracja Avon nie przysporzy kłopotu, a praca w rozwijającej się międzynarodowej firmie z pewnością będzie dla Ciebie znakomitym doświadczeniem.
Przemysł kosmetyczny to jedna z najbardziej dochodowych branż na świecie. Ma duży potencjał wzrostu i jest jedną z najszybciej rozwijających się branż na świecie. Szkoda byłoby nie wykorzystać tych możliwości.

To może Ci się spodobać...