tps program z nagrodami

Ten artykuł został opracowany z myślą o konsultantkach w różnych firmach, przyglądając się firmą takim jak Oriflame chociażby możemy dostrzec że zajęcie konsultantki cieszy się dużym powodzeniem i wiele osób sprzedaje kosmetyki wielu firm jednocześnie. Przykładem są konsultantki sprzedające np. produkty Avon i Oriflame jednocześnie.

Avon to firma, która od ponad 100 lat istnieje na rynku i wciąż się rozwija. Marka zajmuje się sprzedażą kosmetyków i innych produktów np. codziennego użytku. Wysoka jakość, przystępna cena i nieograniczony dostęp do produktów sprawiają, że klienci chętnie sięgają i polecają produkty Avon. Firm na rynku jest wiele bo przecież możemy wybierać z pośród takich jak Oriflame, Fm, Herbalife i wielu innych. My natomiast przyjrzymy się bliżej Avon.

Konsultantki Avon

avon zarobki
avon zarobki

Firma cały czas poszukuje osób zainteresowanych pracą konsultantów czy liderów sprzedaży. Rejestracja Avon jest bardzo szybka i dostępna dla każdego, a sama praca odbywa się w dogodnych warunkach, bo to konsultant (obojętnie w jakiej firmie np: Oriflame) sam decyduje o systemie pracy i o tym kiedy i jak pracuje. Proces rejestracji Avon jest bardzo prosty, wystarczy podać swoje imię i nazwisko, adres e-mail, telefon i lokalizację. Od razu po niej otrzymujemy dostęp do najlepszych ofert, zniżek i możliwości zarabiania.

Co daje rejestracja Avon?

Avon oferuje zniżki do 45% na większość swoich produktów, jeśli zostaniesz konsultantem. Więc jest to zajęcie, które z pewnością jest bardzo opłacalne. Rejestracja Avon daje ci możliwość zarabiania i oszczędzania już od pierwszej chwili bycia w Avon. Korzystasz też z programu dla nowych osób, dzięki czemu zyskujesz jeszcze więcej.

 • rabat już od pierwszego zamówienia
 • brak umów czy jakichkolwiek zobowiązań
 • kupujesz w dowolnym momencie i za dowolną kwotę
 • program dla nowych osób TPS – Twój pewny start
 • automatyczna kwalifikacja do programu Avon nagradza
 • do odbioru pełnowartościowe produkty już od 1zł
 • nieograniczony dostęp do próbek i katalogów
 • oferty specjalne tylko dla konsultantów
 • możliwość awansu na lidera sprzedaży
 • darmowe szkolenia on-line produktowe, z technik sprzedaży itp
 • darmowe materiały marketingowe

Dlaczego warto?

Konto w Avon to doskonały sposób nie tylko na dodatkowy zarobek. Możesz także kupować tylko i wyłącznie dla siebie, nie musisz sprzedawać zakupionych produktów. Dzięki temu oszczędzasz na codziennych zakupach kosmetyków. Mimo, że kupujesz produkty dla siebie, to i tak korzystasz ze wszystkich ofert dla konsultantek. Tak więc program z nagrodami, avon nagradza i wiele innych są także dla Ciebie. Niezależnie czy jesteś konsultantką kosmetyczną innej firmy to możesz dołączyć również do Avon. Wiele osób działa jednocześnie w Oriflame i Avon, obydwie firmy dają wiele możliwości więc czemu by nie sięgać po więcej.

To może Ci się spodobać...