życie konsultantek

Oferty dla konsultantek

Firma Avon ma dla swoich konsultantek mnóstwo ciekawych ofert i promocji przeznaczonych tylko dla nich. Rejestracja Avon umożliwia korzystanie z nich wszystkich niezależnie, czy zamawiamy tylko dla siebie, czy sprzedajemy je innym.

Magazyn Focus

magazyn focus
magazyn focus

Oferta w gazetce Focus przeznaczona jest dla wszystkich osób, które dołączą poprzez rejestrację Avon. Wszystko co dostępne jest w tym magazynie nie podlega już dodatkowemu rabatowi, natomiast ma już znacznie obniżoną cenę. To własnie tutaj można kupić produkty z rabatem aż 45%, skorzystać z mega wyprzedaży, czy kupić nowości z kolejnego katalogu w super niskiej cenie.

TPS – Twój pewny start

Ulotka TPS przeznaczona jest dla każdej nowo zarejestrowanej osoby. Jeśli poprawnie przeprowadziłaś rejestrację Avon i masz dostęp do klubu Avon, to także otrzymałaś możliwość wzięcia udziału w tym fantastycznym programie z nagrodami. Dzięki temu że składasz zamówienia, możesz odebrać nagrody w cenie od 1zł.

tps program z nagrodami

Przy złożeniu pierwszego zamówienia za minimum 5zł możesz odebrać żel pod prysznic za 1zł. Natomiast przy złożeniu zamówienia powyżej 200zł można odebrać bardziej wartościowe prezenty za 4,99 i tutaj masz wybór co do nagrody – wybierasz jedną z dwóch, dopisując odpowiedni kod do zamówienia. Jeżeli po rejestracji Avon zamówienia składasz regularnie, to w ostatnim etapie programu możesz odebrać nagrodę specjalną, czyli zestaw kosmetyków za 4,99.

Avon nagradza

avon nagradza program
avon nagradza program

To kolejny program, który firma oferuje swoim konsultantkom lub osobom, które zamawiają tylko dla siebie. Wchodzisz do niego automatycznie. Przez pierwszy kwartał korzystasz z programu TPS + bierzesz udział w kwalifikacjach do Avon nagradza. Im większe Twoje zamówienia, tym wyżej w rankingu się znajdziesz i masz możliwość przez kolejny kwartał korzystać w profitu danego poziomu. Poziomów masz na prawdę sporo, jest brązowy, srebrny, złoty, diamentowy, platynowy i platynowy VIP, a co za tym idzie dużo więcej możliwości oszczędności i zarabiania. Wejdź do swojego klubu Avon i poczytaj o możliwościach.

To może Ci się spodobać...