Dołącz do Avon już dzisiaj i poznaj pełną ofertę na produkty marki Avon. Będąc w klubie Avon masz możliwość nieograniczonych zarobków lub zamawiania tylko i wyłącznie na swoje potrzeby. Rejestracja Avon jest darmowa i zupełnie niezobowiązująca.

Rejestracja Avon

Dołączenie do Avon jest darmowe, możesz zamawiać kiedy chcesz i za dowolną kwotę. Nie masz żadnych obowiązków czy przymusów. Nie musisz sprzedawać zakupionych produktów. Możesz je zostawić dla siebie, a dzięki zniżce którą otrzymasz po prostu zaoszczędzisz na swoich zakupach. Rejestracja Avon to jednorazowy proces dzięki któremu możesz od razu bez terminowo zamawiać kosmetyki i inne produkty z rabatem nawet 45%.

Praca konsultantki Avon

Dołączając do Avon masz możliwość pracy w dogodnych dla siebie warunkach. Tylko od Ciebie zależy ile czasu poświęcisz i jak bardzo zaangażujesz się w to zajęcie. Możesz pracować w dowolnym miejscu i w wybrany przez siebie sposób. Rejestracja Avon to dopiero początek, reszta zależy tylko i wyłącznie od Twoich chęci i zaangażowania. Firma nic ci nie narzuca, wręcz przeciwnie. Avon daje Ci gotowe materiały, grafiki, czy szkolenia zupełnie za darmo. Możesz udostępniać się w swoich mediach społecznościowych, czy wykorzystywać zdobytą wiedzę w kontakcie z klientami.

Oferta z katalogu Avon

katalog avon

Katalog to nieodzowny atrybut każdej konsultantki. Możesz mieć go zawsze przy sobie w postaci papierowej lub elektronicznej. Po wypełnieniu formularza do rejestracji Avon otrzymasz od nas darmowe materiały na start, dzięki którym poznasz najważniejsze zagadnienia z bycia konsultantką. W katalogu natomiast znajdziesz pełną ofertę na produkty dla klienta. Pamiętaj, ceny w katalogu obowiązują klientów, Ty zapłacisz cenę pomniejszoną o rabat.

To może Ci się spodobać...